July 20, 2019

Moto blog

Najważniejszym elementem w sportowym samochodzie jest oczywiście jego silnik. Od początku produkcji R8 oferowana jest dla klienta jednostka napędowa V8, która ma pojemność 4,2 l o mocy 420 koni mechanicznych. Silnik ten został zamontowany z modelu RS4 i poddany został gruntownym modyfikacjom.

Kto może pomarzyć o przejażdżce takim samochodem?

– każdy kierowca, który śnił o tym od małego dziecka
– chłopak, który chciałby przewieźć swoją dziewczynę
– osoba, która wie co to znaczy prędkość
– Przyjaciel, który ma żyłach gorącą krew

Waga tego auta

Ten sportowy samochód waży 1,6 tony za sprawą dość bogatego wyposażenia jak na te auto, które z założenia powinno być dość ubogie we wszelkie nowinki technologiczne. Producent tego auta zadbał o to, by podróżowanie tym modelem było przyjemnością poza torem wyścigowym.

Wypożyczanie drogich sportowych samochodów

Spośród wielu firm na rynku motoryzacyjnym są też i takie, które to zajmują się wypożyczaniem luksusowych oraz sportowych samochodów. Poza tym, są to doświadczone firmy, które wyrobiły sobie markę z profesjonalnego podejścia do każdego klienta. Niejedna z takich właśnie firm posiada na wynajem Audi R8, które można za odpowiednio kwotę wypożyczyć na różną okazję. Wynająć Audi R8 można na jeden dzień, a w niektórych przypadkach do miesiąca.

Wypożyczyć ten sportowy samochód można:

– na sportowe tory
– na imprezy eventowe
– na prezent weselny
– na prezent dla żony lub męża

Szybka jazda w realu

Jazda, każdym szybkim, sportowym samochodem jest realizowana na dobrze przygotowanych do tego celu torach wyścigowych w zamkniętym i bezpiecznym terenie. Nawierzchnia na tych torach stwarza odpowiednie warunki do bezpiecznej oraz szybkiej jazdy. Po krótkim instruktażu zasiadamy za kółko tego samochodu w asyście instruktora – rajdowego kierowcy.

Motoryzacja