September 15, 2019

Moto blog
model opony fulda sportcontrol 2

Model opony Fulda sportcontrol 2 to jedna z lepszych opon przeznaczonych do jazdy latem dla samochodów osobowych. Doskonały projekt opony oraz rozwiązania technologiczne zapewniają ogromne bezpieczeństwo jazdy w różnych warunkach, a także długą żywotność.

Opona Fulda sportcontrol 2

model opony fulda sportcontrol 2

Opona Fulda sportcontrol 2 została zaprojektowana z myślą o autach osobowych, jeżdżących tak naprawdę w różnych warunkach. Bieżnik opony zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża, niskie opory toczenia mają wpływ na mniejszą emisję dwutlenku węgla (bo zapewniają niższe zużycie paliwa). Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tej oponie dają świetną przyczepność również do mokrej nawierzchni, co zapewnia optymalną drogę hamowania. Inwestując w opony Fulda sportcontrol inwestuje się zatem w bezpieczeństwo na drodze. Opona pracuje cicho, co daje również komfort jazdy w tym aspekcie. Podróżowanie samochodem wyposażonym w model opony Fulda sportcontrol 2 nawet na długich trasach, jest zatem efektywne i przyjemne.

5 lat gwarancji dla opon Fulda sportcontrol 2

O oponach tych doskonałe opinie mają ich użytkownicy. Opony zdecydowanie warte są swojej ceny, bo zapewniają podobne parametry jazdy jak opony innych producentów z wyższej półki cenowej. Warto wspomnieć również o długoletniej gwarancji na te opony, która wynosi aż 5 lat. Wszystkie najważniejsze parametry opony zachowane są przez cały czas jej użytkowania. Inwestycja w te opony letnie to zatem tak naprawdę inwestycja na lata. Kupując pełen komplet opon Fulda zapewnia się dla swojego auta najlepsze rozwiązanie.

Uncategorized