August 18, 2019

Moto blog
tor Słomczyn

Obiekty takie jak tory do jazdy samochodami sportowymi, cieszą się coraz większą popularnością i wyrastają dosłownie jak grzyby po deszczu. Na niektóre z nich warto zwrócić szczególną uwagę, bo odznaczają się nie tylko doskonałą infrastrukturą, ale też świetną organizacją.

Tor Słomczyn w centralnej Polsce

tor Słomczyn

Jeden z torów wartych uwagi to tor Słomczyn, który położony jest w niedużej odległości od Warszawy, ale też innych dużych miast takich jak Łódź czy Radom. Jedna pętla okrążenia tego toru ma długość około 1,2 km. Tor jest szeroki i mierzy 16 m, wyłożony jest doskonałym asfaltem, który zapewnia świetną przyczepność dla kół samochodów, gwarantując dzięki temu większe bezpieczeństwo. Na tym torze nie brakuje zakrętów i odcinków, na których trzeba będzie wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności prowadzenia auta. Są jednak również zupełnie proste i łatwe odcinki, na których można sprawdzić możliwości swojego wypożyczonego auta. Po torze Słomczyn jeździ się bezpiecznie i zgodnie z zasadami – organizatorzy toru dbają o odpowiednią atmosferę.

Jazda po torze Słomczyn

Jazda po torze Słomczyn z AutoNaTor to prawdziwa atrakcja dla miłośników motoryzacji i Formuły 1. Po torze Słomczyn można jeździć naprawdę wieloma sportowymi modelami samochodów, które można wybierać spośród takich Marek jak na przykład Porsche czy Lamborghini. Jazda po torze Słomczyn to doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny, na wieczór kawalerski czy prezent urodzinowy.

Motoryzacja