September 15, 2019

Moto blog
opona goodride sw608

Opony Goodride sw608 przeznaczone są dla kierowców, którzy szukają niedrogich, a także nowych modeli opon do samochodów ekonomicznej klasy. 

Zalety opon Goodride sw608

Opony mają przede wszystkim bardzo atrakcyjną cenę. Do ich produkcji wykorzystane zostały tradycyjne mieszanki z gumy, która charakteryzuje się świetną elastycznością w niskich temperaturach. Dzięki temu większa powierzchnia opony będzie stykała się z podłożem, co z kolei prowadzi do lepszej przyczepności oraz spokojniejszej jazdy samochodem. 

Z produktu zadowolone będą osoby, które oczekują od opon bezpieczeństwa w bardzo trudnych i wymagających zimowych warunkach, a także stabilnej i płynnej jazdy. 

Opony Goodride sw608 z oferty Sklep Opon gwarantują również bardzo stabilną jazdę, a także szybką informacje między osobą prowadzącą pojazd a oponą. 

Bieżnik kierunkowy

opona goodride sw608

Nie ma obecnie technologii, która byłaby wstanie jednocześnie poprawić wszystkie osiągi opon. Zdecydowanie największym atutem bieżnika kierunkowego jest możliwość bardzo szybkiego odprowadzania wody dzięki szerokim rowkom znajdującym się na obwodzie, a także lejkowatych rowków poprzecznych. 

Ponadto dzięki bieżnikowi kierunkowemu opony są znacznie bardziej odporne na aquaplaning o około 23-30% w porównaniu do opon posiadających inny typ bieżnika. 

Bieżnik jest również wstanie sobie świetnie poradzić z błotem pośniegowym czy podczas większej ulewy. Do jego atutów koniecznie trzeba także zaliczyć lepszą przyczepność do suchej nawierzchni, atrakcyjny wygląd oraz niski opór toczenia.

Motoryzacja