July 20, 2019

Moto blog

Zawsze fascynowały cię szybkie, sportowe samochody? Od dziecka marzyłeś o tym, aby zasiąść za kierownicą jednego z takich modeli? Teraz twoje marzenia mogą się pełnić jeszcze łatwiej – wystarczy wykupić specjalną ofertę na torze wyścigowym!

Sportowe samochody wyścigowe są konstruowane tak, aby gwarantowały kierującym maksymalne osiągi. Rozpędzenie się do setki na liczniku to zaledwie kilka sekund.

Żeby w pełni poczuć moc sportowych samochodów, najlepiej przetestować je na profesjonalnym torze wyścigowym. To właśnie wtedy będzie można poznać ich możliwości na własnej skórze – bez ograniczeń!

Wynajmij auto dla siebie lub w prezencie
Obecnie usługi takie jak wynajem Porsche oraz innych luksusowych samochodów sportowych do jazdy na torach wyścigowych są dostępne w wielu dużych miastach w całym kraju.

Dzięki nim każdy amator szybkości może samemu doświadczyć emocji, które dotychczas były zarezerwowane tylko i wyłącznie dla zawodowych kierowców oraz innych, wybranych osób.

Taka oferta może być również doskonałym pomysłem na prezent – sprawdzi się na urodziny, imieniny czy też jako podarunek na wieczór kawalerski. Na pewno ucieszy każdego, kto przepada za sportowymi autami!

Z jakimi wydatkami trzeba się liczyć?
Koszty związane z wynajęciem Porsche albo innych samochodów sportowych do jazdy na torze wyścigowym nie są wcale bardzo wysokie. Musimy liczyć się z wydatkiem około 500 złotych.

Aktualne oferty można znaleźć on-line.

Motoryzacja