July 20, 2019

Moto blog

auto BMW

Chciałbyś w oryginalny sposób spędzić nadchodzący weekend? Znudziło Ci się piwo z kumplami, pizza, kręgle, bilard i kino? Chciałbyś zrobić coś szalonego lub zaskoczyć kolegów? Mam dla Ciebie nieszablonową propozycję. Wynajem sportowego auta na tor. Wbrew pozorom, nie jest to takie drogie.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim jest to zupełnie nowe doznanie. Wynajem BMW i to w najbardziej usportowionych wersjach samo w sobie jest ciekawym przeżyciem. A co dopiero, gdy zestawi się to z jazdą po torze, specjalnie zaprojektowanym i przeznaczonym do szybkiej jazdy. Nie martwisz się więc o innych uczestników ruchu. Nie boisz się policyjnych kontroli. Jedyne, co musisz opanować, to operowanie gazem i hamulcem, a także wchodzenie w zakręty przy dużych prędkościach. Na początku nie przychodzi to najłatwiej, ale z czasem sprawia wiele frajdy. A gdy do tego dodać rywalizację z kolegami, to staje się emocjonującą rozrywką. Co prawda, nie rywalizuje się dosłownie ścigając się jeden obok drugiego jak w rajdach samochodowych. To byłoby zbyt niebezpieczne. Ale walka o wykonanie jak najszybszego okrążenia i porównywanie go z innymi potrafi być równie emocjonująca.
Wynajem BMW na weekend jest bardzo ciekawym pomysłem na zaskoczenie znajomych, samemu też można czerpać z tego wiele przyjemności. Z pewnością jest to nieszablonowy i niezapomniany sposób na spędzenie czasu. Kto raz przyjeżdża, zazwyczaj zostaje stałym klientem.

Motoryzacja