September 15, 2019

Moto blog

Samochód RAV4 Toyota to model wręcz kultowy, który na rynku jest dostępny od 1994 roku. Od momentu zaprezentowania go na rynku do dnia dzisiejszego już kilka razy zmieniał swój charakter i był ulepszany tak, aby teraz można było kupić już czwartą generację RAV4, która jest w produkcji od 2013 roku.

Czym może nas zaskoczyć Toyota RAV4 i czy warto się na nią zdecydować?

To spory samochód zaliczany do SUVów, w którym znajdziemy naprawdę dużo miejsca. To niewątpliwa zaleta tak masywnych samochodów, jednak to, na co powinniśmy zwrócić uwagę to jego niezawodność- Toyotę RAV4 możemy testować w każdych warunkach i na każdej nawierzchni. Dodatkowo czwarta generacja to także technologia hybrydowa, napęd na cztery koła oraz zapewniający zintegrowany dynamiczny system napędowy (IDDS). Dzięki temu pomimo, że samochód jest duży i masywny to jest też szybki i zwrotny i naprawdę prowadzi się go bardzo komfortowo.

Dynamiczny, ale i bezpieczny

Dodatkowo Toyota RAV4 Kraków została wyposażony w układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia z systemem wykrywania pieszych (PCS + PD). System ostrzega zarówno dźwiękowo jak i wizualnie o ryzyku kolizji. Aktywny tempomat dodatkowo pozwala na monitorowanie prędkości pojazdu jadącego bezpośrednio przed nami i pozwala na utrzymanie bezpiecznego, stałego dystansu pomiędzy pojazdami.

Motoryzacja