July 20, 2019

Moto blog
tor pszczółki

Wymyślanie prezentów urodzinowych dla miłośnika motoryzacji to nie lada wyzwanie. Oczywiście jest to dość proste w momencie, gdy fan czterech kółek jest młody, a zasób możliwych do wręczenia prezentów wciąż jest jeszcze dość pokaźny. Problem pojawia się, gdy obdarowywana osoba dorośleje, a lista możliwych do sprezentowania atrakcji staje się coraz mniejsza, a z czasem niknie, zmuszając pomysłodawcę do wpadania na coraz to nowsze i bardziej oryginalne idee prezentów.

Nieoczekiwanie kilka lat temu pojawiła się w Polsce całkowicie nowa atrakcja, wciąż jeszcze nie tak bardzo popularna, ja by na to zasługiwała. Mowa o torach wyścigowych, których dość gęsta sieć znajduje się w całym naszym kraju, w dość równomiernych od siebie odległościach.

tor pszczółkiJeden z bardziej znamienitych obiektów tego typu to tor wyścigowy Pszczółki, który sprawdzisz z ofertą Autonator, mieszczący się w niewielkiej miejscowości o tej samej nazwie, położonej niedaleko Gdańska. Na kilkunastu hektarach utworzono tam wyścigowy tor z prawdziwego zdarzenia, na którym możliwe jest ściganie się praktycznie każdego typu samochodem wyścigowym, od aut turystycznych począwszy, poprzez auta serii WRC, aż po off-road’owe maszyny.

Co szczególnie istotne chcąc zasmakować emocji, związanych z szybką jazdą czterema kółkami na takim torze nie ma potrzeby używania własnego samochodu. Tor Pszczółki oferuje bowiem możliwość wynajęcia jednego, spośród kilkudziesięciu posiadanych samochodów wyścigowych. Znaleźć tam można zarówno samochody znane chociażby z World Rally Championship, jak i auta startujące w wyścigu Monte Carlo, czy też w amerykańskiej serii Nascar. Do wyboru, do koloru.

Motoryzacja