Avensis – najlepsza Toyota z ASO

Nie ulega wątpliwości, że marka Toyota nieodłącznie kojarzy się z Krajem Kwitnącej Wiśni czyli z Japonią. Jednakże nie wszystkie jej modele mają korzenie sięgające Dalekiego Wschodu.

Japońska technologia, brytyjska produkcja

Avensis to pojazd, który można nazwać na wskroś autem europejskim. Został też specjalnie zaprojektowany na rynek Starego Kontynentu dla jego mieszkańców i w efekcie dość szybko trafił na taśmy produkcyjne zakładów Toyoty w Wielkiej Brytanii. Być może z tego powodu Toyota Kraków tak świetnie trafia w gusta europejskich nabywców.

Używana Toyota z ASO

Toyota Avensis z drugiej ręki to be wątpienia samochód bardzo komfortowy, funkcjonalny, wygodny i przede wszystkim bezpieczny. Toyota z Autoryzowanej Stacji Obsługi wyróżnia się na tle innych używanych aut klasy średniej bardzo niewielką awaryjnością i niespotykaną niezawodnością.

Lepsza wersja samej siebie

Toyota Avensis drugiej generacji to bez wątpienia pojazd znacznie bardziej nowoczesny i bezpieczny od swoich poprzedników. Ponadto zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu jazdy oraz mnóstwo zaawansowanych technicznie gadżetów znajdujących się w wyposażeniu dodatkowym. Samochód ten oprócz bardzo wysokiej noty w testach zderzeniowych jest także wyposażony w rewelacyjną kolanową poduszkę powietrzną. Warto pamiętać, że w tym przypadku Toyota była pionierem.