Części do Toyoty

Idea Toyoty

Sakichi Toyoda i jego synowi Kiichira założyli firmę w 1885 roku. Ich marzeniem, do którego realizacji dążyli, była niezawodność, wysoka jakość i stosunkowo niska cena wszystkich części do Toyoty. Przez lata istnienia marki dążenie to jest utrzymywane, dbałość o każdy szczegół w procesie produkcji spoczywa na każdym pracowniku. Dlatego dziś Toyota kojarzy się z zagwarantowanym idealnym działaniem.

Części Toyota

Toyota ma w Polsce bardzo dobrą sieć dystrybucyjną. Wiele sklepów i warsztatów prowadzi sprzedaż oryginalnych zamiennych części. W większości przypadków są one dostępne od ręki, a jeśli zdarzy się, że jakiejś części nie ma na półce, czas oczekiwania na dostawę jest bardzo krótki. Wybór oryginalnych części zamiennych oznacza dla kierowcy bezpieczną i komfortową jazdę. Po pierwsze dlatego, że są perfekcyjnie dopasowane, wysokiej jakości i spełniają wyśrubowane normy japońskiej firmy, po drugie dlatego, że są objęte 12-miesięczną gwarancją Toyoty, a po trzecie dlatego, że zostały zaprojektowane do danej wersji silnikowej samochodu.

Gdzie kupić?

U dystrybutorów. Aby ich wyszukać, można skorzystać z wyszukiwarki internetowej. Kraków części Toyota dostępne są w placówkach stacjonarnych i sklepach  internetowych. Ich pracownicy udzielą także fachowych porad w razie pytań i wątpliwości.