Jak dobrze kupić używane auto?

Szukasz samochodu z używanego? Zawsze pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania. Bo w tej branży nie brakuje naciągaczy, oszustów a prywatni sprzedawcy też nie zawsze są uczciwi. Nie daj się ponieść chwilowym emocjom, ponieważ pomyłka może Cię słono kosztować.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu samochodu

Jeśli zdecydujemy się na zakup używanego samochodu pierwszymi rzeczami na jakie powinniśmy zwrócić uwagę to lakier, który może nam powiedzieć bardzo dużo o historii pojazdu. Wszelkie zarysowania i wgniecenia, kolor oraz warstwa lakieru ma ogromne znaczenie. Przebieg, zużycie wnętrza, praca silnika, oraz dokumentacja samochodu to również istotny czynnik. Jednak auta używane Kraków wcale nie muszą być tej gorszej kategorii. Jeśli dobrze poszukamy, możemy znaleźć naprawdę samochód wart swojej ceny.

Auta używane z ASO Kraków  sprzedawane są zupełnie na innych zasadach niż u typowego handlarza. Dealerzy oferuję gwarancję oraz szereg innych pakietów. Co może być bardzo korzystne dla kupującego. Mimo że samochody używane z Autoryzowanej Stacji Obsługi są droższe niż te oferowane na rynku to i tak opłaca się je kupić. Zanim zostaną sprzedane przechodzą gruntowny przegląd. Wszystkie usterki są naprawiane tak aby samochód był w pełni sprawy. Na to pisemną gwarancję daje dealer. Jest bardzo istotne ponieważ żaden handlarz, nie da na sprzedawane przez siebie auto żadnego potwierdzenia.