December 6, 2022

Moto blog
kleber_quadraxer2

Kleber quadraxer 2 –  najlepsze wśród opon wielosezonowych klasy ekonomicznej

Właściciele samochodów osobowych i SUV powinni zwrócić uwagę na opony Kleber Quadraxer 2 – jedne z najlepszych opon całorocznych klasy średniej. Kleber to znana i ceniona marka należąca do koncernu Michelin. Firma proponuje wyłącznie sprawdzone produkty, których jakość potwierdzona jest licznymi testami. Opony Kleber powstają ze starannie dobranych materiałów, z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych i z dbałością o szczegóły. Gwarantują bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach, wytrzymałość i stabilność. 

Opony Kleber Quadraxer 2 na cztery pory roku

Ogumienie Kleber Quadraxer 2 powstałe na licencji Michelin, sprawdza się doskonale na mokrej i suchej nawierzchni, pokrytym lodem asfalcie czy drogach ośnieżonych, dlatego chętnie wybierane jest jako ogumienie wielosezonowe. Do głównych zalet tej generacji opon zaliczyć można m.in.:
– świetną przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni dzięki zastosowaniu kierunkowego bieżnika,
– szybkie odprowadzanie wody dzięki zastosowaniu kanałów rynnowych Toboggan,
– możliwość pewnego ruszania i hamowania nawet na ośnieżonej lub oblodzonej nawierzchni,
– długotrwałą eksploatację ogumienia przez cały rok, niezależnie od pory roku.

Kleber Quadraxer 2 to jeszcze lepsze osiągi i wydajność

Ogumienie Kleber Quadraxer 2 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Bez względu na warunki opony zachowują swoje właściwości, w tym również wysoką elastyczność i trwałość, dlatego są najlepszym wyborem dla użytkowników, którym zależy na pewnej, bezpiecznej i przewidywalnej jeździe przez cały rok.

Uncategorized