Nowoczesne ogumienie 225 50 R17

Producenci opon oferują niezwykle ciekawe rozwiązania, które spełnią nasze oczekiwania. Na uznanie zasługuje model 225 50 R17, który cieszy się zainteresowaniem na rynku. Warto dokładnie dowiedzieć się, co oznaczają litery i liczby w oznaczeniu opon. Dzięki temu proces doboru będzie łatwiejszy. Możemy liczyć także na wsparcie sprzedawcy w sklepie lub wulkanizatora w zakładzie. O czym warto wiedzieć? Jak dokonać wyboru? Gdzie znajdziemy nowoczesne ogumienie?

Opony 225 50 R17

Warto wiedzieć, że z boku opony znajdziemy jej rozmiar. 225 to szerokość opony. Wartość ta jest wyrażana w milimetrach. 50 to profil opony. Wskazuje, jakiej części szerokości opony odpowiada wysokość jej boku. Wartość jest przedstawiona w procentach. R informuje o tym, że opona ma radialną konstrukcję. Korpus radialnej opony składa się z warstw włókien, które biegną promieniowo, w poprzek opony oraz pod kątem prostym. Ostatnia liczba, 17, daje nam informacje o tym, ile wynosi średnica felgi, na którą ma trafić dana opona. Parametr jest wyrażony w calach. Faktem jest, że poznanie tych oznaczeń nie powinno nam przysporzyć większego problemu. 

225 50r17

Nowoczesne opony

Ogumienie powinno spełniać oczekiwania kierowcy. Istotne jest to, że szeroki asortyment znajdziemy w sklepie online. To spore udogodnienie dla każdego, kto chce szybko i wygodnie dokonać zakupu. Znajdziemy tutaj najbardziej cenione marki, które wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Opony 225 50 R17 są połączeniem nowoczesności, dobrej jakości i atrakcyjnej ceny.