December 6, 2022

Moto blog
transfer na lotnisko - bus

Większość dużych korporacji skrzętnie dba o komfort i wygodę zaproszonych na konferencję lub szkolenie pracowników. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ im bardziej odprężony i wypoczęty jest uczestnik takiego eventu, tym więcej odnosi z niego korzyści. 

Zalety transferu na lotnisko

Zapewnienie udogodnień znacząco podnosi jakość i rangę biznesowego spotkania oraz pozwala zaproszonym osobom zminimalizować poziom stresu do minimum. Tym bardziej, gdy podróż do i z powrotem zajmuje wiele czasu i wymaga wcześniejszego zakupienia biletów lotniczych. Wielu czołowych graczy biznesowych przykłada dużą wagę do dbałości o szczegóły, między innymi o bezpieczny powrót pracowników do domu. W niektórych miejscach wymaga to szczegółowego planowania. Jeśli chodzi o transfer na lotnisko, Kraków jest miastem, które stawia przed wizytującymi dodatkowe przeszkody. Ogrom miejskiej dżungli oraz godziny szczytu potrafią złamać cierpliwość niejednego pracownika. Dlatego częstą praktyką staje się wynajmowanie firm, które organizują przewóz do portu lotniczego. 

Dzięki współpracy z rzetelnymi przewoźnikami można osiągnąć dobre efekty – pracownikom zapewniony jest komfort i mogą całą swoją uwagę poświęcić na szkoleniu biznesowym. Transfer na lotnisko w Krakowie z pominięciem tej opcji, a więc na własną rękę, może być niezwykle uciążliwy. Drugą korzyścią, jaka osiąga korporacja, gdy korzysta z usług firm przewozowych, jest znaczące podniesienie swojego prestiżu w oczach zatrudnionych osób. Biznesowe spotkania, na których zaplanowane i sfinansowane jest wszystko – łącznie z transferem na lotnisko w Krakowie – to bardzo miłe przeżycie. Tego typu zaproszenia są bardzo motywujące i często stanowią nagrodę za dobre wyniki.

Porady biznesowe